ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3602

Останні новини

20 Листопада18:12 Комісія ДСНС України перевірила стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту у Малинському районі (ФОТО)
З метою перевірки взаємодії служб цивільного захисту м.Малина та місцевих органів влади 20 листопада в районному центрі була зімітована надзвичайна ситуація. Згідно задуму, о 13:20 до оперативного чергового Національної поліції надійшло повідомлення про вибух невідомого вибухового пристрою, що стався в гуртожитку Малинського професійного ліцею. Внаслідок чого сталося руйнування п’ятиповерхової будівлі з останнього по третій поверхи, з подальшим виникненням пожежі. Під завалами орієнтовно опинилось 15 чоловік.
20 Листопада09:41 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 819 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 13.11 по 19.11) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
19 Листопада09:01 В Україні відзначається День працівників гідрометеорологічної служби
Українська гідрометеорологічна служба бере свій організаційний початок з 1921 року, коли Декретом Ради Народних комісарів України від 19 листопада був створений Укрмет – центральна українська метеорологічна служба. Саме 19 листопада стало святковим днем для гідрометеорологів України з тих пір, як у 2003 році Указом президента України свято набуло статусу офіційного державного.
19 Листопада08:58 Вітання працівникам гідрометеорологічної служби
Шановні колеги! Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників гідрометеорологічної служби
18 Листопада10:07 Комісія ДСНС України перевірили готовність особового складу обласного управління до реагування за сигналом «Збір-аварія»
Бійці ДСНС мають постійно бути готовими до дій у разі виникнення різного роду надзвичайних ситуацій чи подій. З метою перевірки рівня готовності рятувальників о 07:20 18 листопада особовий склад Управління ДСНС України у Житомирській області та його підпорядковані підрозділи були підняті за навчальним сигналом «Збір-аварія».
18 Листопада08:31 Рятувальники закликають українців дбати про пожежну безпеку у побуті!
Проведення профілактичних відпрацювань фахівцями ДСНС України - є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі. Зважаючи на невтішну статистику, яка спостерігається з настанням опалювального сезону щодо кількості загиблих на пожежах у побуті українців, рятувальники посилюють профілактичні відпрацювання населених пунктів. Всього з початку року на території України у житловому секторі виникло вже понад 26 тисяч пожеж, на яких загинуло більше 1300 громадян. Лише за цей тиждень вогонь забрав життя вже майже 50 людей — моторошний показник байдужого ставлення українців до власної безпеки.
18 Листопада08:23 Все більше дівчат в ДСНС ламають стереотипи про те, що рятувальник — це суто чоловіча професія (ВІДЕО)
Відколи в Україні розпочався процес реформування системи МВС та імплементації Резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека», межа між виконанням службових обов’язків чоловіків та жінок почала помітно стиратися. Сьогодні вже мало хто дивується, коли бачить жінку- офіцера поліції чи Нацгвардії. Нарівні з чоловіками, вони дбають про правопорядок і захищають Україну. В структурі Державної служби з надзвичайних ситуацій дівчата найчастіше обіймають посади диспетчера, психолога, інспектора або медика.
17 Листопада17:59 За два дні комісія ДСНС перевірила Новоград-Волинську і Бердичівську міські та районні ланки цивільного захисту
На Житомирщині триває контрольна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, готовності щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації, виконання нормативно-правових та законодавчих актів у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. 16 листопада у Новоград-Волинському районі відпрацьовувалися дії Чижівської об’єднаної територіальної громади при виникненні ситуації пов’язаної зі сказом – умовно лисиця покусала чотирьох громадян.
17 Листопада15:03 До Міжнародного дня студента в Національному університеті цивільного захисту України відкрили нову сучасну їдальню
17 листопада до Міжнародного дня студента в Національному університеті цивільного захисту України відбулося урочисте відкриття сучасної їдальні на 800 місць. Привітати курсантів зі святом та оновленням закладу до Харкова прибув Голова ДСНС України Микола Чечоткін.
17 Листопада08:19 Заступник Голови ДСНС України з робочим візитом перебуває у Китайській Народній Республіці
З 15 по 17 листопада у Пекіні проходить засідання Українсько-китайської Підкомісії з торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР. У складі української делегації до столиці Китайської Народної Республіки прибув і заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький. В рамках роботи Підкомісії він ознайомив учасників з діяльністю Служби та станом покращення рівня матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС за рахунок допомоги, яку надав Уряд КНР.
17 Листопада08:18 За участю прес-служб територіальних підрозділів ДСНС у Хмельницькому проходить Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни»
16 листопада У Хмельницькому, на базі Національної академії Державної прикордонної служби ім. Богдана Хмельницького стартувала Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни».
16 Листопада15:15 Житомир: психологи спільно з працівниками Національної поліції виховували у дітей підвищену увагу до власної безпеки
16 листопада в рамках Дня спільних дій в інтересах дітей на базі Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги психологи ДСНС в області спільно з працівниками Національної поліції навчали школярів безпечному ставленню до життя.
16 Листопада09:27 Перший заступник Голови ДСНС України взяв участь у засіданні Комітету НАТО з планування на випадок надзвичайних ситуацій
15 листопада у штаб-квартирі НАТО в Брюселі відбулося засідання Комітету Альянсу з планування на випадок надзвичайних ситуацій на рівні Генеральних директорів. Від Держслужби України з надзвичайних ситуацій участь у заході взяв перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький.
16 Листопада09:00 Уряд ухвалив Стратегію розвитку системи Міністерства внутрішніх справ до 2020 року
Міністерство внутрішніх справ України разом з Консультативною місією Європейського Союзу визначили наступні цілі, передбачені Стратегією розвитку системи МВС. Про це сьогодні повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на засіданні Уряду під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.
16 Листопада08:59 Фахівці ДСНС України взяли участь у форумі Ініціатив інфраструктурної програми для України «Будуємо майбутнє разом»
15 листопада у Харкові відбувся форум Ініціатив інфраструктурної програми для України «Будуємо майбутнє разом», під час якого представники місцевої влади, Головного управління ДСНС та неурядових організацій Харківщини разом із німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) представили практичні результати спільних проектів у сфері інтеграції внутрішньо переміщених осіб та зміцнення спроможностей приймаючих їх громад.
15 Листопада18:28 В рамках контрольної перевірки ДСНС в м. Коростені відпрацьовано ліквідацію умовної надзвичайної ситуації, пов’язаної з розливом ртуті (ФОТО, ВІДЕО)
15 листопада комісія ДСНС України перевірила стан готовності Коростенської міської ланки єдиної державної системи цивільного захисту до реагування на можливі надзвичайні ситуації. З цього приводу в міській раді відбулася робоча нарада щодо постановки основних завдань. Участь у ній взяли члени комісії ДСНС, особовий склад оперативно-рятувальної служби району, керівники районних та міських органів влади тощо.
15 Листопада17:23 В 3-х районах області проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» (ФОТО)
15 листопада рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в трьох населених пунктах області. Місцем події стали територія Радомишльської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат, Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини Брусилівського району.
15 Листопада10:03 Рятувальники закликають українців дбати про пожежну безпеку у побуті!
Проведення профілактичних відпрацювань фахівцями ДСНС України - є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі. Зважаючи на невтішну статистику, яка спостерігається з настанням опалювального сезону щодо кількості загиблих на пожежах у побуті українців, рятувальники посилюють профілактичні відпрацювання населених пунктів.
15 Листопада08:04 Рятувальники долучилися до проведення Тижнів знань з безпеки дорожнього руху в українських школах
З 13 по 19 листопада в українських школах проходять профілактичні уроки в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху», головна мета яких - нагадати підростаючому поколінню про дорожню безпеку та привернути увагу учнів до проблеми травматизму і смертності на дорогах. Разом із представниками Поліції до навчальних закладів поспілкуватися на тему безпеки життєдіяльності приходять і рятувальники ДСНС.
15 Листопада08:01 Фахівці ДСНС України взяли участь в обговоренні виконання Плану заходів з інформування громадськості щодо НАТО
Минулої п'ятниці у Держкомтелерадіо відбулось друге засідання Міжвідомчої робочої групи з питань виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України. Участь у засіданні взяли представники усіх центральних органів виконавчої влади та громадськості. Під час заходу присутні обговорили результати проведеної роботи в I-III кварталах 2017 року.
15 Листопада08:01 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 69 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише впродовж минулих трьох діб здійснено 94 виїзди, під час яких виявлено 456 боєприпасів, у тому числі 6 авіаційних бомб.
14 Листопада17:43 Триває контрольна перевірка заходів державної політики у сфері цивільного захисту (ФОТО, ВІДЕО)
14 листопада комісія ДСНС України перевірила стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в м. Житомирі. Одним із етапів перевірки стало проведення навчання, в ході якого аварійно-рятувальні підрозділи, а також служби екстреного виклику міста демонстрували свої навички щодо ліквідації умовної надзвичайної події в освітньому закладі.
14 Листопада17:04 Рятувальники долучилися до проведення Тижнів знань з безпеки дорожнього руху в українських школах
З 13 по 19 листопада в українських школах проходять профілактичні уроки в рамках «Тижня безпеки дорожнього руху», головна мета яких - нагадати підростаючому поколінню про дорожню безпеку та привернути увагу учнів до проблеми травматизму і смертності на дорогах. Разом із представниками Поліції до навчальних закладів поспілкуватися на тему безпеки життєдіяльності приходять і рятувальники ДСНС.
14 Листопада10:41 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 69 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише впродовж минулих трьох діб здійснено 94 виїзди, під час яких виявлено 456 боєприпасів, у тому числі 6 авіаційних бомб.
14 Листопада10:19 Заступник Голови Служби та директор Департаменту персоналу ДСНС України взяли участь у зустрічі щодо імплементації Резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»
13 листопада у Представництві НАТО в Україні відбулася зустріч щодо імплементації Резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» у форматі «від генерала до генерала». Від ДСНС участь у заході взяли заступник Голови Служби Руслан Білошицький та директор Департаменту персоналу Олександр Доценко.

    Твіт