ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4324

Останні новини

19 Листопада08:11 Увага! Небезпека пічного опалення!
З настанням холодів значно зросла кількість пожеж, пов’язаних саме з порушенням правил користування та несправністю пічного опалення. Нерідко впритул до печей ставляться меблі, ліжка, сушаться на них чи біля топкових отворів одяг, взуття, дрова. Найчастіше пожежі виникають при тривалій експлуатації печей, які влаштовані з порушеннями, як самої печі, так і димарів.
18 Листопада08:21 По всій країні пройшов “Національний урок безпеки”, організований ДСНС (ФОТО, ВІДЕО)
В рамках співпраці ДСНС із соціальними партнерами, для дітей молодшого шкільного віку, у всіх областях України та столиці відбувся “Національний урок безпеки”. Паралельно аналогічний захід проводився і в Польщі - для дітей з української діаспори.
18 Листопада08:17 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
Про те, наскільки важливо виховувати в маленьких громадян свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності, фахівці Служби порятунку із задоволенням розповідають вихованцям дошкільних установ та школярам в рамках Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності.
17 Листопада08:12 З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 471 особа
Вже котрий тиждень показник трагічних випадків у житловому секторі країни вражає стабільно високими показниками. Така тенденція спостерігається щороку з настанням опалювального періоду. Жахливо, що в результаті цих трагічних випадків гинуть діти. Так, упродовж минулої доби, 16 листопада, у житловому секторі сталося 108 пожеж, внаслідок яких загинуло 9 осіб. Серед них — одна дитина. Травмовано 5 людей.
16 Листопада16:35 Рятувальники області розпочали боротьбу з пожежами в житловому секторі в рамках довготривалої акції «У центрі уваги опалювальний сезон!»
Як запобігти пожежі, не завдати шкоди майну та здоров’ю під час опалювального сезону у повсякденному житті – саме на цих правилах роблять акцент рятувальники та дають старт довготривалій акції «У центрі уваги опалювальний сезон!», що започаткована ними в минулому році вперше. Це і бесіди, подвірні обходи, профілактичні рейди, інструктажі тощо.
16 Листопада08:26 Арсен Аваков та Микола Чечоткін зустрілися з рятувальниками Київщини та обговорили введення мотиваційної програми для працівників Служби порятунку
Міністр МВС Арсен Аваков та Голова ДСНС Микола Чечоткін сьогодні зустрілися з рятувальниками Київщини, аби обговорити поетапне введення низки мотиваційних програм, які безпосередньо торкнуться ДСНС.
15 Листопада08:30 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
В осінньо-зимовий період показник кількості пожеж, які виникають у житловому секторі країни збільшується в рази. Зазвичай, причиною займань у помешканнях громадян є нехтування самими ж людьми елементарними правилами пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до трагедій. Крім того, часто для обігріву власних домівок люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.
15 Листопада08:11 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла працівникам системи Міністерства внутрішніх справ – рятувальникам та поліцейським – на умовах фінансового лізингу. Рішення ухвалене на сьогоднішньому засіданні Уряду. Програма передбачає суттєву участь держави в фінансовій допомозі працівникам МВС у питанні забезпечення житлом.
14 Листопада18:29 УВАГА! Попередження про мокрий сніг та ожеледицю по області
За даними Укргідрометцентру, вночі 15 листопада по області сніг з дощем (тимчасове утворення снігового покриву висотою 3-6 см), місцями налипання мокрого снігу, ожеледь; на дорогах ожеледиця. Очікуються незначні ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.
14 Листопада17:56 Рятувальники провели для дітей «Квест» країною безпеки (ФОТО, ВІДЕО)
14 листопада в рамках Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності на території Брусилівського дошкільного навчального закладу «Віночок» відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у форматі квесту.
14 Листопада17:37 Забезпечення пожежної безпеки. Спільна зустріч – спільна мета!
14 листопада на базі Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках навчальних зборів з представниками об’єднаних територіальних громад, загальноосвітніх закладів та суб’єктів господарювання працівниками Управління ДСНС в області проведено спільну нараду з Держпраці України в Житомирській області стосовно забезпечення пожежної безпеки об’єктів суб’єктів господарювання, у тому числі й закладів освіти області.
14 Листопада07:51 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 62 тисячі вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише за минулі три добі піротехніки ДСНС здійснили 64 виїзди, під час яких вилучили та знищили 563 вибухонебезпечних предмета, у тому числі 5 авіаційних бомб.
13 Листопада15:27 У Житомирі рятувальники навчали дітей «зимовим» правилам безпеки
Що не можна робити, коли дітлахи залишаються самі вдома? Купу небезпек! Такий висновок зробили вихованці Житомирського пришкільного бібліотечного табору «Сонечко» після перегляду мультфільму «Фокс і Трот поспішають на допомогу» під час Уроку безпеки, який провели для них 13 листопада фахівці ДСНС.
13 Листопада08:11 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 49 осіб та ліквідували 1 тис. 225 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 5.11 по 11.11) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
13 Листопада08:11 Соцпідтримка для рятувальників: підвищення зарплат, програма винайму житла та система лізингу
МВС ініціює запуск мотиваційної програми для рятувальників, що складається із кількох пунктів: програма забезпечення житлом (як відшкодування за винайм помешкання так і придбання власного); підвищення заробітної плати; програма страхування та медичного обслуговування рятувальників та їх сімей. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив сьогодні, 12 листопада, під час зустрічі зі столичним гарнізоном рятувальників.
12 Листопада08:23 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
Про те, наскільки важливо виховувати в маленьких громадян свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності, фахівці Служби порятунку із задоволенням розповідають вихованцям дошкільних установ та дшколярам.
12 Листопада08:22 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
В осінньо-зимовий період показник кількості пожеж, які виникають у житловому секторі країни збільшується в рази. Зазвичай, причиною займань у помешканнях громадян є нехтування самими ж людьми елементарними правилами пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до трагедій. Крім того, часто для обігріву власних домівок люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.
11 Листопада08:01 Увага! Попередження про туман в області
За даними Укргідрометцентру, 11 листопада вночі та вранці по області туман, видимість 200-500 м.
10 Листопада08:18 В рамках проекту міжнародної технічної допомоги уряду ФРН відбулася церемонія передачі обладнання для сфери цивільного захисту України
Сьогодні в інституті Державного управління у сфері цивільного захисту в рамках проекту міжнародної технічної допомоги уряду ФРН “Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту” відбулася передача п'яти комплектів ІТ-обладнання для навчальних аудиторій підготовки фахівців за напрямком РХБЯ-захисту, а також системи візуального сканування небезпечних хімічних газів у повітрі.
9 Листопада12:57 Олевський район: керівники рятувальних підрозділів області обмінялися досвідом роботи у сфері реагування на надзвичайні ситуації (ФОТО)
8 листопада на базі Олевського гарнізону відбулася семінар-нарада з керівниками всіх пожежно-рятувальних підрозділів області щодо обміну досвідом у сфері організації служби та реагування на надзвичайні ситуації за участю представників органів місцевих влади та самоврядування. Особливістю Олевського району є значні площі торфополів та лісових масивів, що складають понад 163 тисячі гектарів. Тому питанню організації гасіння пожеж в екосистемах і були присвячені практичні тренування, проведені в рамках семінар-наради.
9 Листопада09:13 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
В осінньо-зимовий період показник кількості пожеж, які виникають у житловому секторі країни збільшується в рази. Зазвичай, причиною займань у помешканнях громадян є нехтування самими ж людьми елементарними правилами пожежної та, в першу чергу, власної безпеки.
8 Листопада15:10 Рятувальники провели для підростаючого покоління Національний урок безпеки в школах обласного центру (ФОТО, ВІДЕО)
8 листопада рятувальники Управління ДСНС Житомирщини провели пізнавальний «Національний урок безпеки» для першокласників гімназії №3 м. Житомир. На допомогу підростаючому поколінню запам’ятати правила безпечної життєдіяльності прийшли також і герої телевізійної програми «Школа незвичайних наук» – пані Моня та дракончик Коша.
8 Листопада14:53 Житомирські рятувальники посіли друге місце у зональних змаганнях з волейболу Спартакіади ДСНС України (ФОТО)
8 листопада у Чернігові в рамках проведення Спартакіади ДСНС України серед органів та підрозділів цивільного захисту з олімпійських, не олімпійських та прикладних видів спорту завершилися зональні змагання з волейболу серед збірних команд Центральної зони.
8 Листопада14:25 Малинський район: рятувальники провели навчально-розважальний захід «Життя без диму і вогню» в рамках Акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
З метою навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності, правильним діям в умовах небезпеки, 8 листопада для школярів Ворсівського НВК «ДНЗ – ЗНЗ І-ІІ ступенів» Малинського району працівники ДСНС провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
8 Листопада08:12 Прем'єр-міністр України подякував керівництву ДСНС за професійні дії під час гасіння пожежі на маслопереробному заводі
Під час сьогоднішнього засідання Кабінету міністрів прем'єр-міністр Володимир Гройсман подякував міністру МВС Арсену Авакову та Голові ДСНС Миколі Чечоткіну за професійні дії під час гасіння пожежі, яка трапилася учора на маслопереробному заводі в Одеській області.

    Твіт