ГоловнаОстанні новини4 Липня, 2018р.
 Версія для друку

На VІI засіданні Громадської ради при ДСНС України учасники обговорили механізм “Малих кроків” відновлення цілісності країни

Опубліковано: 04.07.2018, 14:44

3 липня в актовій залі Держслужби з надзвичайних ситуацій відбулося VІI засідання Громадської ради при ДСНС. Під час зібрання учасники обговорили Стратегію відновлення цілісності України і деокупації Донбасу «Механізм малих кроків».

Необхідно розуміти, що саме мають робити державні органи, громадські організації та правоохоронні органи у процесі відновлення територіальної цілісності України. Для цього і потрібні подібні публічні дискусії із громадськістю”, - зазначив Голова Громадської ради Сергій Пожарський.

Так, учасникам засідання було доведено цілі та мету Стратегії, основні етапи деокупації, зокрема: відведення військ, місцеві вибори, відновлення інфраструктури, гуманітарне розмінування, повернення переселенців, тощо. Також були озвучені й очікувані результати Стратегії. Усі присутні мали можливість висловити своє бачення процесу та власну думку щодо методів реалізації.

Загалом, всі зауваження та пропозиції були зафіксовані у протоколі засідання та будуть враховані у подальшій роботі.

Довідково:

Громадська рада – це постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Громадські ради утворюються на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 996.

2018-0274-0002.jpg

Прес-служба

ДСНС України


   
Останні новини
23 Вересня10:43 Рятувальники нагадують малечі про правила безпеки життєдіяльності
23 Вересня10:41 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в області
21 Вересня15:26 Рятувальники навчали дітей як діяти у разі небезпеки під час громадських акцій «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
21 Вересня11:01 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в області
20 Вересня17:21 Романів: рятувальники провели «Урок обережності» для дошкільнят (ФОТО)
19 Вересня17:35 Рятувальники разом зі школярами з’ясовували – вогонь друг чи ворог
19 Вересня09:24 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 51 тисячу вибухонебезпечних предметів
19 Вересня07:52 Рятувальники ДСНС вибороли срібло у загальнокомандному заліку на XIV Чемпіонаті cвіту з пожежно-прикладного спорту
19 Вересня07:51 З нагоди професійного свята в ДСНС України відбулися урочисті заходи
18 Вересня14:02 Хорошів: рятувальники навчали дітей як діяти у разі небезпеки під час громадської Акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
18 Вересня10:46 У день професійного свята дітвора змагалася зі справжніми вогнеборцями за звання найсильніших (ФОТО, ВІДЕО)
18 Вересня08:22 У День рятівника відзначили кращих з кращих представників героїчної професії (ФОТО, ВІДЕО)
17 Вересня12:34 Привітання Президента України з Днем рятівника!
17 Вересня10:19 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня10:15 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
Останні новини