ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники відпрацьовують найбільш горимі населені пункти

Опубліковано: 12.10.2018, 10:44

В рамках підготовки Житомирщини до осінньо-зимового періоду рятувальники здійснюють ряд профілактичних заходів, спрямованих на зниження і мінімізацію ризиків виникнення пожеж та їх наслідків, особливо серед малозабезпечених та багатодітних сімей.

Так, 11 жовтня фахівці Попільнянського районного сектору ДСНС Житомирщини спільно з працівниками соцзахисту, служби у справах дітей та представниками органів влади провели пожежно-профілактичне відпрацювання смт Корнин Корнинської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Найбільше пожеж у районі сталося саме в цій громаді (14 спочатку року). Окрім цього, 22 вересня в смт Корнин, через порушення влаштування пічного опалення, у власній оселі загинула 59-річна жінка. Аби запобігти подальшому виникненню надзвичайних подій профілактична група комісійно обстежила близько 20 житлових помешкань осіб категорії ризику.

В першу чергу рейдовики звертали увагу на стан електропроводки в будинках, справність і правильну експлуатацію побутових електроприладів. Найчастіше зустрічалися «скрутки» з проводів, які до того ж в деяких оселях вони прокладені по дерев’яним конструкціям.

Найбільше проблемних питань було по пічному опаленню – тріщини, нещільно прилягаючі дверцята до топкового отвору, відсутність металевих листів біля нього, сушіння речей над плитами на твердому палеві. В одній хаті взагалі не було дверцят для чищення сажі.

Фахівці наголосили, що недоліки повинні бути усунені негайно, адже усі вони можуть призвести до пожежі. Також нагадали на забороні куріння у будівлях, особливо у нетверезому, адже це також одна із найпоширеніших причин виникнення згорянь. Окремо рейдовики звернули увагу на алгоритм дій при виявленні невідомих та вибухонебезпечних предметів, які майже щодня громадяни знаходять по всій території Житомирської області. Усім господарям вручили пам'ятки, де в доступній, навіть для малечі, формі описані правила безпеки життєдіяльності та номера виклику екстрених служб.

Аналогічний захід цього дня рятувальники провели з мешканцями Гошівського старостинського округу №5 (села Гошів, Смолене, Потаповичі) Овруцької об’єднаної територіальної громади.

PA109524.JPG20181010_111919.jpg

IMG_1058.JPGIMG_1059.JPG

У ДСНС України

у Житомирській області


   
Останні новини
17 Жовтня11:37 У Народицькому районі рятувальники попереджають пожежі від пічного опалення
15 Жовтня09:00 У період відзначення Дня захисника України близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС перейшли на посилений режим несення служби
15 Жовтня09:00 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 1 тис. 681 пожежу
15 Жовтня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
14 Жовтня11:55 Рятувальники взяли участь у святкуванні Дня захисника України у Житомирі (ФОТО)
14 Жовтня09:32 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю Вас із Днем захисника України
13 Жовтня10:37 Пулинський район: рятувальники познайомили молодих захисників з героїчною професією
13 Жовтня09:00 Увага! Попередження про найважливіші гідрометеорологічні явища
13 Жовтня08:00 В ДСНС обговорили питання стану розмінування територій України, забруднених вибухонебезпечними предметами
12 Жовтня14:01 "Своєчасно вживати заходів, адекватних рівню загроз, які виникають в осінньо-зимовий період можливо лише за належної організації роботи системи управління", - Микола Чечоткін
12 Жовтня12:36 Троє житомирських рятувальників нагороджені медаллю «За доблесть і звитягу» в рамках всеукраїнської акції «Естафета поколінь»
12 Жовтня11:02 Рятувальники стали чемпіонами «Динаміади 2018» з волейболу серед силових структур
12 Жовтня10:44 Рятувальники відпрацьовують найбільш горимі населені пункти
12 Жовтня09:00 Увага! Попередження про туман
11 Жовтня16:29 Попільнянський район: у Корнинській гімназії рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
Останні новини