ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники відпрацьовують найбільш горимі населені пункти

Опубліковано: 12.10.2018, 10:44

В рамках підготовки Житомирщини до осінньо-зимового періоду рятувальники здійснюють ряд профілактичних заходів, спрямованих на зниження і мінімізацію ризиків виникнення пожеж та їх наслідків, особливо серед малозабезпечених та багатодітних сімей.

Так, 11 жовтня фахівці Попільнянського районного сектору ДСНС Житомирщини спільно з працівниками соцзахисту, служби у справах дітей та представниками органів влади провели пожежно-профілактичне відпрацювання смт Корнин Корнинської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Найбільше пожеж у районі сталося саме в цій громаді (14 спочатку року). Окрім цього, 22 вересня в смт Корнин, через порушення влаштування пічного опалення, у власній оселі загинула 59-річна жінка. Аби запобігти подальшому виникненню надзвичайних подій профілактична група комісійно обстежила близько 20 житлових помешкань осіб категорії ризику.

В першу чергу рейдовики звертали увагу на стан електропроводки в будинках, справність і правильну експлуатацію побутових електроприладів. Найчастіше зустрічалися «скрутки» з проводів, які до того ж в деяких оселях вони прокладені по дерев’яним конструкціям.

Найбільше проблемних питань було по пічному опаленню – тріщини, нещільно прилягаючі дверцята до топкового отвору, відсутність металевих листів біля нього, сушіння речей над плитами на твердому палеві. В одній хаті взагалі не було дверцят для чищення сажі.

Фахівці наголосили, що недоліки повинні бути усунені негайно, адже усі вони можуть призвести до пожежі. Також нагадали на забороні куріння у будівлях, особливо у нетверезому, адже це також одна із найпоширеніших причин виникнення згорянь. Окремо рейдовики звернули увагу на алгоритм дій при виявленні невідомих та вибухонебезпечних предметів, які майже щодня громадяни знаходять по всій території Житомирської області. Усім господарям вручили пам'ятки, де в доступній, навіть для малечі, формі описані правила безпеки життєдіяльності та номера виклику екстрених служб.

Аналогічний захід цього дня рятувальники провели з мешканцями Гошівського старостинського округу №5 (села Гошів, Смолене, Потаповичі) Овруцької об’єднаної територіальної громади.

PA109524.JPG20181010_111919.jpg

IMG_1058.JPGIMG_1059.JPG

У ДСНС України

у Житомирській області


   
Останні новини
10 Грудня14:41 Рятувальники дізналися про свої правами та порядок їх захисту у разі порушення
10 Грудня14:25 На Київщині розпочалися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
10 Грудня11:22 Впродовж минулого тижня рятувальники Житомирщини врятували 4 людей та ліквідували 48 пожеж
10 Грудня08:11 Увага! Небезпека пічного опалення!
10 Грудня08:11 Рятувальники дбають про безпеку маленьких українців
10 Грудня07:57 Служба порятунку попереджає громадян про небезпеку тонкої криги!
10 Грудня07:51 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
9 Грудня08:12 Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів!
9 Грудня07:56 В рамках громадського проекту «Жінки незвичайних професій» столичні рятувальниці розповіли про особливості несення служби в ДСНС
9 Грудня07:55 Місцеве самоврядування на варті пожежної безпеки населення
8 Грудня08:22 В обласному центрі відпрацьовано ліквідацію умовної надзвичайної події, пов’язаної з виявленням радіоактивних та небезпечних хімічних речовин на об’єкті з масовим перебуванням людей (ФОТО)
8 Грудня08:11 Житомирські рятувальники презентували словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь ДСНС України (ФОТО)
7 Грудня07:11 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 65 тисяч вибухонебезпечних предметів
6 Грудня15:37 Радомишльський район: рятувальники продовжують попереджати виникнення пожеж в житловому секторі
6 Грудня06:19 В Україні пройшли командно-штабні тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду (ВІДЕО)
Останні новини